Obilježen Dan antifašističke borbe
Povodom Dana antifašističke borbe, gradonačelnica Grada Malog Lošinja Ana Kučić je zajedno s vijećnicima Gradskog vijeća položila vijence i odala počast svima koji su se u najtežim vremenima hrabro suprotstavili totalitarnim režimima te se borili za slobodu, dostojanstvo čovjeka i pravo naroda na vlastitu budućnost.
Njihova žrtva i vrijednosti koje su branili trajna su obveza očuvanja demokracije, mira i zajedništva.



