Otvoreni 19. Kvarner EXPO i prvi Festival slastica i sladoleda „Slatki Lošinj“

Proteklog vikenda u Malom Lošinju održani su 19. Kvarner EXPO i prvi Festival slastica i sladoleda „Slatki Lošinj“, manifestacije koje su okupile vrijedne obrtnike, izlagače autohtonih proizvoda, ljubitelje otočne tradicije i brojne posjetitelje.

Lošinjski Trg ispunili su mirisi, okusi, kreativnost i dobra atmosfera, uz bogat program posvećen obrtništvu, lokalnim proizvodima i vrhunskim slasticama.

Čestitke upućujemo svim nagrađenim izlagačima, kao i svim sudionicima koji su svojim radom, trudom i kreativnošću doprinijeli uspješnom održavanju manifestacije.

Zahvaljujemo svim posjetiteljima koji su svojim dolaskom podržali ovogodišnji Kvarner EXPO i prvo izdanje Festivala „Slatki Lošinj“.